В рамках системи навчання та підвищення кваліфікації профкадрів і активу Зональним навчально-методичним центром була запропонована комплексна програма заходів, яка зацікавила керівництво ППО ПраТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот», яке очолює голова Луганської обласної Федерації профспілок та одночасно голова профкому - Валерій Черниш.Протягом трьох днів з 15 по 17 липня голови цехових комітетів, профспілкових представників, члени профкомів ППО ПраТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот», мали змогу отримати актуальні знання та підвищити свій професійний рівень у сучасному закладі, де створені всі необхідні умови для навчання та проживання слухачів. Слід відзначити не тільки поступове розширення географії учасників навчання, а також широкий спектр актуальних питань, які висвітлювалися в рамках учбового процесу.

   15 липня зустрічали гостей з Луганщини у приміщенні облпрофоб’єднання  хлібом-сіллю голова Дніпропетровського обласного об’єднання Віталій Дубіль та його заступник Анатолій Яловий, заступник голови облпрофорганізації хіміків Ніна Нестеренко, заступник голови профкому «ДніпроАзот» Василь Бережний, голова профкому «Південмашу» - керівник ЦК профспілки «Космомаш» Віктор Гармаш. Гості отримали змогу відвідати ВО «Південмаш» - гордість Дніпропетровщини. Екскурсія виявилася досить цікавою і корисною.

      16 липня у Зональному навчально-методичному центрі відбувся семінар-навчання, який відкрив голова Луганської обласної Федерації профспілок – голова профкому Валерій Черниш, визначивши головні пріоритети, цілі та завдання навчального процесу. На семінарі були висветлині одні з нових та досить актуальних тем. З доповіддю про облік трудової діяльності працівників в електронній формі, перехід на електронні трудові книжки та правові наслідки профспілок у зв’язку із запровадженням електронних трудових книжок виступила Заболотна  Світлана – експерт з трудових правовідносин і кадрового аудиту. Про колективно - договірне регулювання, як інструмент захисту прав працюючих виступав Погрібняк Олексій – головний спеціаліст ОК з правової роботи Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників культури України. Завершувала учбову програму Шипова Тетяна – в.о. начальника Дніпровського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, яка доповідала про поетапне впровадження e- лікарняних, електронний реєстр листків непрацездатності.

       Яскравим підсумком трьох денної програми виявилася екскурсія до історико-культурного комплексу «Запорізька Січ», відвідування Музею судноплавства, прогулянка на теплоході по Дніпру та навколо острова Хортиця. Гості отримали не тільки глибокі знання з історії нашої країни, а і незабутні враження, які запам’ятають надовго.

Зональний навчально-методичний центр
                                                                             Підприємство Дніпропетровського обласного
                                                                             об’єднання профспілок