26 серпня 2021 року у Зональному навчально-методичному центрі, який відповідає сучасним умовам для проведення заходів з навчання та обміну професійним досвідом, відбувся семінар представників членських профспілкових організацій Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, представників профспілкових організацій, установ і об’єднань.

     Захід відкрила заступник директора Зонального навчально-методичного центру Підприємства Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Лісіченко Тетяна, яка визначила головні цілі і задачі семінару-навчання. Вона також розповіла про актуальність і необхідність вирішення питань, які  висвітлювались на порядку денному.

     З доповіддю про облік трудової діяльності працівників в електронній формі, перехід на електронні трудові книжки та правові наслідки профспілок у зв’язку із запровадженням електронних трудових книжок виступила Заболотна  Світлана – експерт з трудових правовідносин і кадрового аудиту. Продовжила навчальну програму Шипова Тетяна – в.о. начальника Дніпровського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, яка ознайомила учасників з поетапним впровадженням e-лікарняних, навчила роботи з електронними реєстрами листків непрацездатності.

     Підбиваючи підсумки семінару заступник директора Зонального навчально-методичного центру Підприємства Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Лісіченко Тетяна, відповіла на питання учасників і зазначила, що у Зональному навчально-методичному центрі і надалі будуть намагатися проводити семінари-навчання, які висвітлюють широкий спектр сучасних питань, з метою вирішення нагальних проблем і підвищення професійного рівня слухачів.


Зональний навчально-методичний центр
                                                                             Підприємство Дніпропетровського обласного
                                                                             об’єднання профспілок