22 червня 2021 року у Зональному навчально-методичному центрі Підприємство Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, де створені сучасні умови для проведення заходів з навчання, підвищення професійного рівня та кваліфікації,  обміну професійним досвідом профспілкових кадрів та активу, відбувся семінар-навчання членів комісій первинних профспілкових організацій Дніпропетровської обласної організації профспілки металургів і гірників України з питань підготовки та розробки колективного договору для підприємств галузі.

      Захід відкрив голова Дніпропетровської обласної організації профспілки металургів і гірників України  Ігор Соколов, який розповів про соціально-економічну ситуацію на підприємствах ГМК Дніпропетровської області.

      Питання про структуру та зміст колективного договору, його основні правові аспекти презентувала головний правовий інспектор праці Профспілки металургів і гірників України Ольга Архипова.

      Учасників навчання також привітала головний спеціаліст Дніпропетровської обласної організації профспілки металургів і гірників України Вікторія Литовченко, яких ознайомила з основними етапами розробки колективного договору, а також висвітлила важливі питання по розділу «Оплата праці» в колективному договорі. 

      Слід зазначити, що значну увагу під час семінару-навчання було приділено питанням охорони праці  в сучасних умовах на підприємствах галузі. З питань структури та змісту розділу «Охорона праці» в колективному договорі доповів заступник голови Дніпропетровської обласної організації профспілки металургів і гірників України Андрій Чайка, який по завершенню семінару-навчання відповів на питання учасників та підвів підсумки семінару-навчання. 


                                                                             Зональний навчально-методичний центр
                                                                             Підприємство Дніпропетровського
                                                                   обласного об’єднання профспілок