Зональний навчально-методичний центр являється базовим навчальним закладом Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок.

    Основним видом діяльності Зонального навчально-методичного центру є навчання, підвищення кваліфікації і перепідготовка профспілкових кадрів і активу усіх рівнів профспілкових організацій, представників громадських та господарських організацій.

    Метою діяльності навчального центру є забезпечення системної, професійної підготовки профспілкових кадрів і активу за різноманітними програмами профспілкового менеджменту.

    З метою досягнення поставлених задач, навчально-методичний центр спеціалізується на різних освітніх напрямах.

    Навчальна програма для організованих груп слухачів складається в навчальному центрі як по запропонованій тематиці, так і в індивідуальному порядку, з урахуванням  потреб замовника.

    Навчальним центром удосконалюються форми і методи навчання, які спрямовані на розробку і запровадження нової стратегії і тактики профспілкової діяльності, засвоєння теорій і ефективних технологій сучасного менеджменту, зміцнення значущості профспілки в сучасних реаліях, осмислення та використання  накопиченого профспілкового досвіду для вирішення проблем, сприяння гідному захисту трудових, соціально-економічних прав і гарантій членів профспілок.

    Для забезпечення організації навчання слухачів навчальний центр має в своєму розпорядженні три навчальні аудиторії та актовий зал, з них: аудиторії № 11 (на 45 чол.), № 104 (на 20 чол.) та актовий зал (на 300 чол.) знаходяться на першому поверсі, аудиторія № 32 (на 40 чол.) розташована на третьому поверсі навчального корпусу.

    Технічне забезпечення навчального центру:

  • Wi-Fi   -  в навчальних аудиторіях та в готелі;
  • Вихід до мережі Інтернет  -  через комп’ютери в навчальному центрі;
  • Мультимедійний проектор;
  • Ноутбук, відеокамера, фліпчарти.

   В рамках системи навчання та підвищення кваліфікації профкадрів і активу Зональним навчально-методичним центром була запропонована комплексна програма заходів, яка зацікавила керівництво ППО ПраТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот», яке очолює голова Луганської обласної Федерації профспілок та одночасно голова профкому - Валерій Черниш.Протягом трьох днів з 15 по 17 липня голови цехових комітетів, профспілкових представників, члени профкомів ППО ПраТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот», мали змогу отримати актуальні знання та підвищити свій професійний рівень у сучасному закладі, де створені всі необхідні умови для навчання та проживання слухачів. Слід відзначити не тільки поступове розширення географії учасників навчання, а також широкий спектр актуальних питань, які висвітлювалися в рамках учбового процесу.

   26 серпня 2021 року у Зональному навчально-методичному центрі, який відповідає сучасним умовам для проведення заходів з навчання та обміну професійним досвідом, відбувся семінар представників членських профспілкових організацій Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, представників профспілкових організацій, установ і об’єднань.

     22 червня 2021 року у Зональному навчально-методичному центрі Підприємство Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, де створені сучасні умови для проведення заходів з навчання, підвищення професійного рівня та кваліфікації,  обміну професійним досвідом профспілкових кадрів та активу, відбувся семінар-навчання членів комісій первинних профспілкових організацій Дніпропетровської обласної організації профспілки металургів і гірників України з питань підготовки та розробки колективного договору для підприємств галузі.

ЗОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПРОФСПІЛОК пропонує сучасні програми навчання за напрямками у 2021 – 2022 навчальному році