• Зональний навчально-методичний центр
  Зональний навчально-методичний центр

  підприємство Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок – це повноцінний комплекс, який складається:

  • із 6-ти поверхового навчального корпусу, обладнаного сучасною технікою, методичними аудиторіями, профільними кабінетами, бібліотекою, їдальнею та конференц-залом на 300 місць
  • із 7-ми поверхової будівлі адміністративного корпусу з розташуванням житлової зони готелю «Профспілковий» та зручними офісними приміщеннями

  Колектив Зонального навчально-методичного центру працює для того, щоб Ваше перебування у нас було комфортним, настрій – позитивним, а навчання – ефективним.

  Детальніше...
 • Навчання
  Навчання

  Зональний навчально-методичний центр являється базовим навчальним закладом Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок.

      Основним видом діяльності Зонального навчально-методичного центру є навчання, підвищення кваліфікації і перепідготовка профспілкових кадрів і активу усіх рівнів профспілкових організацій, представників громадських та господарських організацій.

      Метою діяльності навчального центру є забезпечення системної, професійної підготовки профспілкових кадрів і активу за різноманітними програмами профспілкового менеджменту.

  Детальніше...
 • Готель
  Готель "Профспілковий"

  Готель розташований в одному із центральних районів, поряд знаходиться розвинена інфраструктура, дуже вдала транспортна розв’язка, яка забезпечує безпроблемну поїздку в будь-який район міста, включаючи залізничний та автобусний вокзали, аеропорт.

      Готель пропонує гостям комфортабельні та затишні кімнати на одну, дві, три особи та номери «Люкс». Готельний фонд становить 17 комфортних готельних номерів із загальною кількістю 35 ліжко-місць.

  Детальніше...
 • Їдальня
  Їдальня

  Їдальня навчального центру в своєму розпорядженні має дві зали на 70 та 18 посадочних місць. До послуг відвідувачів комплексне харчування, а за бажанням замовника складається індивідуальне меню. Працівниками їдальні надається широкий асортимент послуг з організації фуршетів, бенкетів, корпоративних заходів, інше.

  Детальніше...
 • Оренда приміщень
  Оренда приміщень

  Маємо змогу надавати в оренду зручні та комфортні офісні приміщення. Діє гнучка система знижок.

  Детальніше...

     Навчальний центр розпочав свою історію з 1961 року, коли було прийнято рішення про створення обласних профспілкових курсів. В 1979 році курсам надано статус Міжобласних профспілкових курсів, а з 1989 року перетворено у Зональний навчально-методичний центр підприємство Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок.

     Головним напрямком діяльності центру є системна, професійна підготовка профспілкових кадрів і активу за різноманітними програмами профспілкового менеджменту.

     Сподіваємось, що умови перебування в навчальному центрі та турботливе ставлення працівників сприятимуть створенню позитивних емоцій, гарного настрою та залишать добрі спогади, тому що Зональний навчально-методичний центр – це:

наполегливість, майстерність, цілеспрямованість, нові знання, професійні навички і корисний досвід.